Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Baška Voda, Chorvatsko - DOVOLENÁ 2016

Baška Voda - Dovolená 2016 v Chorvatsku

dovolená 2016 ,  BAŠKA VODA - promenáda

HOTEL HRVATSKA**, SOUKROMÉ APARTMÁNY BAŠKA VODA

MAKARSKÁ RIVIÉRA

Nejkrásnější a nejvyhledávanější část Dalmácie, pobřežní oblast pod pohořím Biokovo, jehož nejvyšší vrcholky dosahují výšky 1700 m a vytvářejí nádhernou kulisu nízko položené zelené krajině u moře. Z mnoha míst se přes úžinu otevírá pohled na ostrovy Brač, Hvar a hory Korčuly v pozadí, i na masív poloostrova Pelješac. Nabízíme vám možnost pobytu v soukromých apartmánech v nejznámějších letoviscích této proslulé českými turisty vyhledávané oblasti.

BAŠKA VODA

Malebné rybářské městečko nacházející se 10 km od Makarské je obklopeno typickou přírodou jižní Dalmácie. Jméno osady je odvozeno od výborné vody, jejíž prameny zde vyvěrají. Dlouhá pláž, moře s čistou vodou, promenáda lemovaná hotely, borové lesy, vinice i olivové háje v okolí, to vše společně s dobrými službami a nočním životem sem láká každoročně velké množství hostů.
Koupání: Oblázková pláž

HOTEL HRVATSKA**

dovolená 2016 ,  BAŠKA VODA - pláž

Popis a poloha: Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti překrásné oblázkové pláže, lemované borovicovými háji, na konci vyhlášené promenády s četnými obchůdky se suvenýry, restauracemi, bary a kavárnami. Centrum města je vzdáleno asi 5 minut chůze. Hotelovým hostům je k dispozici restaurace, bar, kafé bar, pizzerie, obchod se suvenýry, hotelová recepce, výtah. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové kurty, potápěčské centrum Poseidon a další. V blízkosti je hřiště na minigolf a volejbal. V červenci a srpnu animační program ve slovenském jazyce. Hotel nabízí 2-lůžkové pokoje s možností 1 - 2 přistýlek (omezené množství), s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a balkonem. Pokoje jsou orientovány směrem na hory, do parku nebo na mořskou stranu.
Stravování: All Inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nápoje během jídla (10-23 hod), lehká svačina, káva, čaj.
Koupání:oblázková pláž s mírným vstupem do moře vzdálena asi 30 m od hotelu - vhodná i pro děti a neplavce.

online katalog: HOTEL HRVATSKA**

SOUKROMÉ APARTMÁNY BAŠKA VODA

Popis a poloha: apartmány se nacházejí v soukromých domech a vilkách v centru letoviska. Ubytování je možné ve 4 - 7 lůžkových apartmánech, nebo 2-3 lůžkových studiích. Apartmány tvoří 1 - 3 ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky, kuchyňský kout. Studio je jedna místnost s kuchyňským koutem a koupelnou. Každý apartmán/studio má k dispozici balkón či terasu.
Stravování: Samostatné vaření v kuchyňce apartmánu.
Koupání: Oblázková pláž.

online katalog: SOUKROMÉ APARTMÁNY BAŠKA VODA

Aktuální zájezdy do Chorvatska - Baška Voda

Hotel Alem**, Baško Polje SLEVA AŽ 10 %

Alem - hotel
Informace a objednávky
Hotel Alem se nachází v letovisku Baško Polje, které leží jen 2 km od známější Bašky Vody. Do Baška Vody se z hotelu dostanete po příjemné a krásné promenádě...
<<   1   >>