Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Neum, Chorvatsko - DOVOLENÁ 2016

Neum - Dovolená 2016 v Chorvatsku

Hotel Neum

dovolená 2016 , Neum, Dalmácie

Neum je malé moderní a velmi rušné městečko a letovisko při zálivu Klek - Neum a je to jediná přímořská osada Bosny a Hercegoviny. Nabízí příjemné adriatické klima a nepřeberné množství oblázkových pláží. Celá oblast je známá svou tradiční pohostinností a mořskými specialitami. V průlivu Malého Stonu (Kanal Malog Stona), na území Chorvatska i Bosny a Hercegoviny, se ve velkém chovají ústřice. Neum má též velmi výhodnou polohu (cca 75 km do Dubrovníku, který rozhodně stojí za návštěvu). Neum je také známý tím, že se sem sjíždějí z dalekého chorvatského okolí zájemci o nákup levnějších potravin, nápojů a některých průmyslových výrobků, protože zboží je tu asi o 25 až 30 procent levnější než na území Chorvatska.

HOTEL NEUM***

Popis a poloha: Hotel Neum se nachází přímo na mořském břehu, téměř v centru městečka Neum, kde najdete nepřeberné množství restaurací, obchodů se suvenýry a kavárniček. Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), TV a telefon. Většina pokojů má balkon a je na mořskou stranu.
Klientům je k dispozici kavárna, TV salón, aperitiv - bar, pivnice, krytý bazén, fitness, hřiště na košíkovou, házenou a minikopanou, stolní tenis. Dále hotel nabízí možnost využití sportovně zábavných programů pro dospělé i děti.
Stravování: Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr ze tří menu.
Koupání: Přímo pod hotelem se nachází písčito - oblázková pláž s pozvolným přístupem do moře. Pláž je dostupná hotelovým výtahem.

online katalog: HOTEL NEUM

Aktuální zájezdy do Chorvatska - Neum (Bosna a Hercegovina)

Hotel Agava***, Neum SLEVA AŽ 10 %

Hotel Agava -
Informace a objednávky
Hotel Agava se nachází necelých 500 m od centra letoviska. V těsné blízkosti hotelu se nachází také lékárna a tržiště. ...
<<   1   >>