Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Primošten, Chorvatsko - DOVOLENÁ 2016

dovolená 2016 , Primošten - poloostrov Raduča

Primošten - Dovolená 2016 v Chorvatsku

SOUKROMÉ APARTMÁNY PRIMOŠTEN, HOTEL ZORA

Městečko Primošten leží mezi Šibenikem a Splitem. Staré rybářské městečko vzniklo v době tureckých nájezdů, kdy osada na ostrově ještě nebyla spojena s pevninou. Od šedesátých let je jedním z nejvyhledávanějších letovisek na Jadranu. Poloostrov Raduča nabízí koupání na příjemných oblázkových plážích i možnost sportovního vyžití na tenisových kurtech. Staré město pak poskytuje široké možnosti večerní zábavy. Oblast Primoštenu je rovněž známá jako centrum pěstování vinné révy a červeného vína Babič.

SOUKROMÉ APARTMÁNY PRIMOŠTEN

dovolená 2016 , Primošten - pohled na staré město

Popis a poloha: Soukromé apartmány jsou situovány zpravidla v nové části městečka Primošten. Vzdálenost od historického centra cca 300 - 600 m. K dispozici jsou 2 - 8 lůžkové apartmány (1 - 3 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s možností přistýlky, kuchyňka, koupelna, balkón nebo terasa) v soukromých vilkách nebo řadových domech.
Koupání: Na poloostrově Raduča, který nabízí možnost koupání na několika oblázkových i skalnatých plážích, nebo na dalších plážích v centru městečka. Vzdálenost od ubytování 250 - 700 m.
Stravování: Možnost vlastního vaření v kuchyňce apartmánu.

online katalog: SOUKROMÉ APARTMÁNY PRIMOŠTEN

HOTEL ZORA – pavilony**

Popis a poloha: Hotelový komplex Zora leží na zalesněném poloostrově Raduča. Ubytování v pavilonech, ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, balkonem nebo terasou, sprchou a WC. Součástí hotelu je kavárna, bar, kuželna, tenisové kurty, bazén, volejbalové hřiště, minigolf. Hotel má vlastní parkoviště. Hotelový komplex leží cca 500 metrů od starého města.
Náš názor: Hotelové pavilony Zora nabízejí klientům jednodušší ubytování spojené se zázemím komfotního hotelu.
Koupání: Na poloostrově Raduča, který nabízí možnost koupání na několika oblázkových i skalnatých plážích v těsné blízkosti hotelu.
Stravování: V hotelové restauraci, snídaně je poskytována formou bufetu, oběd a večeře výběrem z několika menu.

online katalog: PAVILONY HOTELU ZORA, PRIMOŠTEN

Aktuální zájezdy do Chorvatska - Primošten

Soukromé apartmány, Primošten SLEVA AŽ 10 %

Primošten - apartmány
Informace a objednávky
Městečko Primošten leží mezi Šibenikem a Splitem. Staré rybářské městečko vzniklo v době tureckých nájezdů, kdy osada na ostrově ještě nebyla spojena s pevninou.
<<   1   >>