Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Sv. Filip i Jakov, Chorvatsko - DOVOLENÁ 2016

dovolená 2016 , Sv. Filip i Jakov - pláž

Sv. Filip i Jakov - Dovolená 2016 v Chorvatsku

APARTMÁNY CROATIA, HOTEL ALBA**

Malé dalmátské městečko Sv. Filip i Jakov se nachází cca 20 km jižně od Zadaru, nedaleko známého dalmátského letoviska Biograd n.Moru. Klidné městečko s pěknými parky, starými letohrádky a upravenými plážemi je ideálním místem pro příjemnou rodinnou dovolenou. Celý ubytovací komplex se nachází v turistické zóně městečka, bezprostředně na mořském pobřeží, obklopen bohatou středomořskou vegetací.

APARTMÁNY CROATIA

Popis a poloha: Moderní komplex apartmánů se nachází v klidném prostředí. Tyto apartmány mají kompletně vybavenou kuchyňku včetně příborů, nádobí atd. Ložní prádlo a ručníky jsou součástí vybavení. Každý apartmán je vybaven balkonem nebo terasou, koupelnou, WC a SAT-TV. V areálu se nachází restaurace, tenisové kurty a hřiště pro míčové hry. K dispozici jsou apartmány různé velikosti:
B3: jedna 2-lůžková ložnice, pokoj s 1 lůžkem.
C4: jedna 2-lůžková ložnice, pokoj s rozkládacím 2-lůžkem.
E6: dvě 2-lůžkové ložnice, pokoj se 2 lůžky.

Součástí každého studia či apartmánu je dále kuchyňský kout, sprcha a WC, balkon nebo terasa. V apt. E6 je možná přistýlka.
Koupání: Na písčito-oblázkové pláži vzdálené cca 50-100 m od apartmánů.
Stravování: Možnost vlastního vaření v kuchyňce apartmánu, nebo možnost zakoupení polopenze v hotelu Alba.

online katalog: APARTMÁNY CROATIA, Sv. Filip i Jakov

HOTEL ALBA**

Popis a poloha: Moderní hotel se nachází v blízkosti apartmánů Croatia. Od moře je vzdálen asi 150 metrů. Pokoje jsou dvou a třílůžkové a jsou vybaveny koupelnou s WC, balkonem, TV se satelitním programem a telefonem. Pokoje s výhledem na moře jsou cenově rozlišeny. Součástí hotelu je restaurace, aperitiv bar a terasa. V areálu se nacházejí tenisové kurty a hřiště pro míčové hry.
Koupání: Na písčito-oblázkové pláži vzdálené cca 150 m.
Stravování: Polopenze, snídaně je poskytována formou bufetu, večeře je podávána v restauraci v areálu (cca 50 m od hotelu).

online katalog: HOTEL ALBA, Sv. Filip i Jakov

Aktuální zájezdy do Chorvatska - Sv. Filip i Jakov

Apartmány Croatia, Sv. Filip i Jakov SLEVA AŽ 10 %

Apartmány Croatia -
Informace a objednávky
Malé dalmátské městečko Sv. Filip i Jakov se nachází cca 20 km jižně od Zadaru, nedaleko známého dalmátského letoviska Biograd n.Moru. Klidné městečko...

Hotel Alba**, Sv. Filip i Jakov SLEVA AŽ 10 %

hotel Alba -
Informace a objednávky
Malé dalmátské městečko Sv. Filip i Jakov se nachází cca 20 km jižně od Zadaru, nedaleko známého dalmátského letoviska Biograd n.Moru. Klidné městečko...
<<   1   >>