Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Vodice, Chorvatsko - DOVOLENÁ 2016

dovolená 2016 , Vodice - noční přístav

Vodice - Dovolená 2016 v Chorvatsku

HOTEL IMPERIAL***, DEPANDANCE FLORA - MADERA, soukromé apartmány

Vodice se řadí k nejvyhledávanějším letoviskům střední Dalmácie. Nachází se v malebné zátoce a leží cca 12 km severně od Šibeniku. Své jméno získalo podle četných pramenů pitné vody v místě a okolí. Stará část města je tvořena malými kamennými náměstíčky a úzkými uličkami se spoustou obchůdků, taveren a stylových restaurací, které vytváří atmosféru města. Letovisko může nabídnout příjemné promenády, ale i sportovní a kulturní vyžití. Lákavým cílem procházek je přístav, kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí. Oblíbené je také tržišti s širokou nabídkou ovoce a zeleniny.

HOTEL IMPERIAL***

dovolená 2016 , Vodice - hotelový komplex

Popis a poloha: Hotelový komplex, skládající se z hotelu Imperial, vil Imperial a depandance Flora – Madera, se nachází v klidnější části letoviska v blízkosti borového lesíka. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, balkonem,TV (SAT), sprchou a WC. Část pokojů je vybaveno klimatizací. Součástí hotelu je kavárna, bar, bazén, tenisové kurty, minigolf, fitness, tobogan, potápěčské centrum.
Koupání: Pláž vzdálena cca 100 m. Pláže jsou vesměs oblázkové, písečné nebo z betonových plat. K dispozici velký tobogán. Hotel Imperiál má dále vnitřní i venkovní bazén.
Stravování: V hotelové restauraci, snídaně a večeře jsou poskytovány formou bufetu

online katalog: HOTEL IMPERIAL***, Vodice

DEPANDANCE FLORA - MADERA

Depandance se nacházejí nedaleko hlavní budovy hotelu Imperial. Tyto pokoje nejsou vybaveny klimatizací, vybavení pokojů je jednoduší než v hlavní budově.

online katalog: DEPANDANCE FLORA - MADERA

SOUKROMÉ APARTMÁNY VODICE

Apartmány jsou rozmístěny po celém městečku Vodice ve vzdálenostech cca 200-1000m od pláže. K dispozici jsou 2- až 6-lůžkové apartmány s možností přistýlek. Ke standartnímu vybavení patří plně vybavená kuchyňka, koupelna, balkón a parkoviště.
Koupání: Na kamenito - písčité pláži vzdálené cca 200-1000 m od apartmánů.
Stravování: Možnost vlastního vaření v kuchyňce apartmánu, nebo možnost zakoupení polopenze v místní restauraci.

online katalog: SOUKROMÉ APARTMÁNY VODICE

Aktuální zájezdy do Chorvatska - Vodice

Hotel Nikola***, Vodice SLEVA AŽ 10 %

Hotel Nikola -
Informace a objednávky
Hotel Nikola se nachází asi 1 km od centra letoviska Vodice. Hostům je zde k dispozici recepce, restaurace s barem, částečně zastíněná terasa se slunečníky,...

Studia Džapo, Vodice - Srima SLEVA AŽ 10 %

studia džapo, vodice - studia dzapo vodice
Informace a objednávky
Dům, ve kterém se studia Džapo nacházejí, je vklidné vilové čtvrti, od centra Vodice vzdálené 1,5 km. V místě jsou k dispozici obchody, pekárny, restaurace, směnárna.
<<   1   >>