Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Alba Adriatica, Itálie - DOVOLENÁ 2016

dovolená 2016 , Alba Adriatica, Itálie

Alba Adriatica - Dovolená 2016 v Itálii

Apartmány Alba Adriatica

Palmová riviéra

Palmová riviéra a provincie Abruzzo se rozkládá ve střední Itálii, jeho součástí jsou tři národní parky (Abruzzo, Gran Sasso-Laga a della Maiella) a mnoho dalších chráněných míst. Jádrem Abruzza jsou tři mohutná horská pásma směřující od severovýchodu na jihozápad. Nejvyšším vrcholem v pohoří Gran Sasso je Corno Grande, vysoké 2912 m. Na této hoře je i nejjižněji položený ledovec v Evropě. Toto nádherné pohoří je vzdálené jen hodinu cesty autem od Jaderského pobřeží a je na ně odtud krásný pohled. Pod horami se pak rozkládají překrásné písečné pláže lemované nesčetnými palmami, tzv. Palmová riviéra.

Alba Adriatica

Moderní přímořské městečko Alba Adriatica leží na břehu Jaderského moře a na úpatí pohoří Gran Sasso, které je součástí přírodní rezervace Abruzzského Národního parku. Najdete zde nejkrásnější pobřeží, které je právem nazývané „RIVIERA DELLE PALME“ s nejhustším výskytem palem ve střední Evropě. Letovisko Alba Adriatica má krásnou 3 km dlouhou promenádu lemovanou zelení palem, pinií a oleandrů, oddělující pláž od rušné ulice a výborně se hodící k příjemným procházkám nebo projížďkám na kole. Městečko se pyšní velmi malebnou dlouhou pláží, která je pro svůj stříbřitě bílý písek nazývána „stříbrnou pláží“. Moře zde patří k nejčistším v Itálii a se svým pozvolným klesáním a písečným dnem je ideální pro rodiny s dětmi. Alba Adriatica nabízí odpočinek i zábavu všeho druhu. Najdete zde mnoho obchodů, barů, nočních klubů a diskoték, restaurací, kaváren a pizzerií, které lákají k příjemnému posezení. Alba Adriatica je také proslavená ručně vyráběnými předměty z kůže. Pro sportovce jsou připraveny tenisové kurty a cyklistické stezky a bazény s tobogany v nedalekém vodním parku v San Benedetto del Tronto. V městečku je i řada půjčoven kol, mopedů a motorek. Ti, kteří zde tráví dovolenou mají možnost navštívit Řím, Neapol, Assisi a Sienu. Správa provincie organizuje a nabízí našim turistům bezplatné výlety za poznáním nejzajimavějších měst a míst provincie.

Apartmány Alba Adriatica

dovolená 2016 , Alba Adriatica, apartmány

Popis a poloha: Ubytování v soukromých apartmánech vzdálených 50 - 400 m od moře. Povlečení není v ceně, je nutné mít vlastní.
Trilo (5 - 6 osob) - dvě ložnice s manželskou postelí nebo dvěma lůžky, pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby a kuchyňským koutem vybaveným veškerým nádobím, sporákem a lednicí, koupelna se sprchou a WC, balkón.
Bilo (4 osoby) - ložnice s manželskou postelí, pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 - 2 osoby a kuchyňským koutem vybaveným veškerým nádobím, sporákem a lednicí, koupelna se sprchou a WC, balkon.
Mono (3 os.) - tvoří 1 místnost, k dispozici malá kuchyňka, dvoulůžková postel, gauč, sprcha, WC, balkon. Možnost přitýlky.

Koupání: Veřejná písečná pláž, možnost pronájmu slunečníků a lehátek.

online katalog: Apartmány Alba Adriatica

Aktuální zájezdy do Itálie - Alba Adriatica

Apartmány Leopardi, Alba Adriatica SLEVA AŽ 6 %

Apartmány Leopardi -
Informace a objednávky
Letovisko Alba Adriatica leží na tzv. Palmové riviéře, která je typická pro svoje písečné pláže s jemným pískem, lemované krásnými vzrostlými palmami a...

Apartmán Gorizia, Alba Adriatica SLEVA AŽ 6 %

Apartmány Gorizia -
Informace a objednávky
Letovisko Alba Adriatica leží na tzv. Palmové riviéře, která je typická pro svoje písečné pláže s jemným pískem, lemované krásnými vzrostlými palmami a...
<<   1   >>