Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Cattolica, Itálie - DOVOLENÁ 2016

dovolená 2016 ,  Cattollica, Adriatická riviéra

Cattolica - Dovolená 2016 v Itálii

HOTEL SAHIB***

Přímořské letovisko Cattolica leží jen několik kilometrů jižně od Rimini. V letovisku se nacházejí desítky hotelů, plážová a městská promenáda, řada obchodů a restaurací. Celé pobřeží lemuje dlouhá a široká písečná pláž s jemným žlutým pískem a pozvolným vstupem do moře. Klienti mohou navštívit velké mořské aquarium „Le navi“, které se nachází poblíž jachetního přístavu. Vyhledávanou atrakcí je rovněž aquapark v nedalekém Riccione (10 km).

HOTEL SAHIB***

dovolená 2016 ,  Cattollica, pěší zóna

Popis a poloha: Nedávno rekonstruovaný a moderně zařízený hotel vhodný i pro náročné klienty se nachází se v klidné části městečka. Je vybaven prostornou jídelnou, barem, recepcí, restaurací, společenskou místností, výtahem, venkovním posezením a parkovištěm. Hotel nabízí ubytování ve 2–lůžkových pokojích s možností 1-2 přistýlek. Pokoje jsou dále vybaveny sociálním zařízením, balkónem, TV, telefonem a bezpečnostním trezorem.
Koupání: Na písečné pláži vzdálené cca 150 metrů od hotelu. V rámci plážového servisu máte možnost pronajmout si slunečník s lehátky.
Stravování: Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře - výběr ze 2 menu a salátový bufet (nápoje k večeři nejsou zahrnuty v ceně polopenze).

online katalog: HOTEL SAHIB***, Cattolica

Aktuální zájezdy do Itálie, Cattolica

<<   1   >>