Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Rimini, Itálie - DOVOLENÁ 2016

dovolená 2016 ,  Rimini, Adriatická riviéra

Rimini - Dovolená 2016 v Itálii

Adriatická riviéra

Adriatická riviéra

Jižně od Benátek na severním pobřeží Jadranu se nachází jedna z nejstarších a z nejznámějších přímořských turistických oblastí Itálie – Adriatická riviéra. Snadná dopravní dostupnost, rozlehlé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, dostatek zábavy i možnost zajímavých výletů jsou pádnými důvody, které do těchto míst každoročně přivádějí tisíce turistů.

Rimini

Rimini je nejznámější i nejstarší letovisko na Adriatické riviéře. Nabízí kromě širokých pláží s jemným pískem o délce více než 15 km i pestrou možnost zábavy, nákupů či promenád.
Na vlastní město Rimini pak kontinuálně navazuje řada menších letovisek, odlišených jen místními názvy – např. Miramare či Torre Pedrera di Rimini aj.

HOTEL IDEAL***

dovolená 2016 ,  Rimini, Adriatická riviéra

Popis a poloha: Příjemný hotel Ideal se nachází v části Torre Pedrera of Rimini, jen pár kroků od písečné pláže a zároveň blízko do centra města. Hostům je zde k dispozici vstupní hala s recepcí, TV místnost, bar, terasa a výtah.
Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek mají koupelnu se sprchou, WC, telefon a balkon.
Stravování: Polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu, salátový bufet.
Koupání: Písečná pláž cca 30 m od hotelu, v rámci plážového servisu je možnost pronajmout si slunečník s lehátky. Pláž má pozvolný vstup do moře.

online katalog: HOTEL IDEAL***, RIMINI

HOTEL DOGE***

Popis a poloha: Hotel se nachází v části Torre Pedrera. Pro hotelové hosty je k dispozici recepce, klimatizovaná restaurace, bar, hala, výtah, terasa, zahrada, parkoviště. Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích s možností 1-2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, klimatizací, TV, pohovkou, mají balkon. K dispozici je bazén 150 m od hotelu.
Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře – výběr z menu a salátový bufet. Při příplatku all inclusive je poskytována: 1/4, 1/2 litru vody k jídlu, plážový servis.
Koupání: Na písečné pláži, cca 150 metrů od hotelu. V rámci plážového sevisu je možnost pronájmu slunečníku s lehátky.

online katalog: HOTEL DOGE***, RIMINI

dovolená 2016 ,  Rimini, Hotel Costa d'Oro

Hotel Costa d'Oro***

Popis a poloha: Zrekonstruovaný hotel Costa d'Oro se nachází na hlavní ulici v části Bellariva di Rimini, cca 100 m od písečné pláže. Hostům je zde k dispozici bazén, vstupní hala, bar, terasa a výtah. Dvoulůžkové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek mají koupelnu se sprchou, WC, telefon a balkon na vyžádání.
Stravování: Polopenze - rozšířené kontinentální snídaně podávané formou bufetu, servírované večeře s možností výběru z menu a zeleninový bufet.
Koupání: V bazénu přímo u hotelu nebo 100 m od hotelu na písečné pláži. Plážový servis za poplatek cca 12 Euro - slunečník + 2 lehátka.

online katalog: Hotel Costa d'Oro***, RIMINI

HOTEL MARIKA***

Popis a poloha: Hotel se nachází 100 m od pláže v městské části Rimini- Miramare. K dispozici hostům je restaurace, bar, terasa, výtah, televizní místnost. Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích s možností 1- 2 přistýlek, vlastní příslušenství, telefon, TV.
Stravování: Polopenze , snídaně formou bufetu, večeře s možností výběru ze 3 menu, salátový bufet.
Koupání: Písečná pláž, pozvolný vstup do moře.

online katalog: HOTEL MARIKA***, RIMINI

Aktuální zájezdy do Itálie, Rimini

Hotel Busignani***, Rimini Rivabella

Hotel Busignani -
Informace a objednávky
Rimini je nejznámější i nejstarší letovisko na Adriatické riviéře. Nabízí kromě širokých pláží s jemným pískem o délce více než 15 km i pestrou možnost zábavy, nákupů či promenád.
<<   1   >>