Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Cancun, Mexiko - DOVOLENÁ 2016

dovolená v mexiku 2016, Cancun

Cancun - Dovolená 2016 v Mexiku

Hotel Oasis Palm Beach, Hotel Riu Caribe

Cancún

Cancún je přímořské letovisko na jihovýchodě Mexika. Luxusní, plánovitě vybudované karibské středisko je obklopeno průzračným tyrkysově modrým teplým mořem, lagunou Nichupté, bělostně bílými plážemi Karibiku s pískem sametově jemným jako pudr a svěžím vzduchem. Cancún byl malou rybářskou osadou, která se během posledních 37 let se bouřlivě rozvíjela a nyní je turistickým městem s největším počtem hotelových pokojů v Mexiku. Ve svém přírodním exotickém prostředí nabízí Cancun prvotřídní služby: pestré možnosti odpočinku, zábavy, gastronomie a nákupů. Na úzkém výběžku, který se jmenuje Isla Cancun (ostrov C.), se nalézá archeologická zóna El Rey (královská). Naleznete tam Mayské ruiny.

HOTEL OASIS PALM BEACH

dovolená v mexiku 2016, Hotel oasis palm beach

Popis a poloha: Klimatizované pokoje jsou vybaveny telefonem, TV/SAT, vlastním sociálním zařízením. Za poplatek je k dispozici trezor. K vybavení hotelu dále patří wi-fi (za poplatek), půjčovna automobilů, kadeřnictví, několik mini obchodů a dětský klub. K dipozici je rovněž wellness centrum (za poplatek). Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště.
Stravování: All inclusive včetně nápojů. K dispozici je 5 restaurací a několik snack barů.


online katalog: HOTEL OASIS PALM BEACH

HOTEL RIU CARIBE

dovolená 2016 ,  Hotel riu caribe

Popis a poloha: K vybavení hotelu patří vedle recepce, obchůdků a baru či restaurace mimo jiné dva bazény, solární terasa, posilovna, sauna, pára nebo jacuzzi. Hotel Riu Caribe nabízí 506 klimatizovaných pokojů s výhledem na moře zahrnujících koupelnu, minibar, telefon, TV/SAT, klimatizaci, vysoušeč vlasů, balkon či terasu a trezor.
Stravování: All inclusive včetně nápojů. K dispozici je několik bufetových i "a la carte" restaurací.


online katalog: HOTEL RIU CARIBE

Aktuální zájezdy do Mexika - Cancun

Hotel Reef Playacar****, Playa del Carmen

Hotel_Reef -
Informace a objednávky
Luxusní all inclusive resort se nachází v oblasti Mayské Riviery přibližně 60 kilometrů jižně od Cancunu na sněhově bílé pláži Coco Beach, cca 1 km od centra Playa Carmen.

Beachscape Kin Ha Resort****, Cancun

Beachscape_Kin_Ha - celkový_pohled
Informace a objednávky
Resort se nachází na jedné z nejkrásnějších pláží v Cancunu. Skládá se z několika desítek vil a apartmánů. Nedaleko resortu se nachází několik obchodních center.

Hotel Iberostar Tucan*****, Playa del Carmen

Iberostar Tucan -
Informace a objednávky
Luxusní 5* hotel Iberostar Tucan se nachází přímo na krásné pláži Playacar a je obklopený bujnou vegetací s rozmanitou faunou. Hotel Iberostar Tucan je...

Hotel Gran Porto Resort*****, Playa del Carmen

Gran Porto Real -
Informace a objednávky
Luxusní 5* all inclusive resort se nachází přímo v centru půvabného letoviska Playa del Carmen, pouhých 30 kilometrů od mezinárodního letiště v Cancúnu.

Hotel The Reef Coco Beach****, Playa del Carmen

Hotel The Coco Beach -
Informace a objednávky
Tento luxusní 4* resort se nachází na pláži v Playa del Carmen, jen 5 minut chůze od slavné zábavní čtvrti kolem 5th Avenue. Svým klientům nabízí výhled...

Hotel Maya del Carmen***, Playa del Carmen

Maya del Carmen -
Informace a objednávky
Hotel Maya del Carmen 3* se nachází cca 200m od známé pláže Playa del Carmen, a má venkovní bazén. Hotel je vzdálen pouze 1 blok od pulsujícího bulváru 5 Avenida Norte.

Hotel Antillano***, Cancun

Hotel Antillano -
Informace a objednávky
Cancun je rušné, turisty velmi oblíbené místo, nacházející se v nejzajímavějším státě Mexika - Quintana Roo s řadou překrásných pláží, mnoha historickými...
<<   1   >>