Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Playa del Carmen, Mexiko - DOVOLENÁ 2016

dovolená v mexiku 2016, Playa del Carmen

Playa del Carmen - Dovolená 2016 v Mexiku

Hotel Reef Playar, Hotel Riu Playacar, Hotel Riviera Princess

Cancún

Cancún je přímořské letovisko na jihovýchodě Mexika. Luxusní, plánovitě vybudované karibské středisko je obklopeno průzračným tyrkysově modrým teplým mořem, lagunou Nichupté, bělostně bílými plážemi Karibiku s pískem sametově jemným jako pudr a svěžím vzduchem. Cancún byl malou rybářskou osadou, která se během posledních 37 let se bouřlivě rozvíjela a nyní je turistickým městem s největším počtem hotelových pokojů v Mexiku. Ve svém přírodním exotickém prostředí nabízí Cancun prvotřídní služby: pestré možnosti odpočinku, zábavy, gastronomie a nákupů. Na úzkém výběžku, který se jmenuje Isla Cancun (ostrov C.), se nalézá archeologická zóna El Rey (královská). Naleznete tam Mayské ruiny.

HOTEL REEF PLAYAR

dovolená v mexiku 2016, Hotel Reef

Popis a poloha:Hotel nabízí ubytování v 200 pokojích v typické mexicko-karibské architektuře. Ubytování v pokojích pro 2 až 4 osoby. Všechny pokoje jsou plně klimatizovány. Dále jsou vybaveny koupelnou, TV, telefonem a balkonem nebo terasou s výhledem do tropické zahrady. Hotel nabízí 2 bazény, 3 restaurace, 7 barů, z toho jeden pool bar, cukrárnu.
Stravování: All inclusive. Veškeré jídlo je servírováno formou bufetu nebo ala carte (dle výběru), vše all inclusive. K dispozici jsou celkem 3 restaurace s mezinárodní i národní kuchyní. a několik barů.


online katalog: HOTEL REEF PLAYAR

HOTEL RIU PLAYACAR

dovolená 2016 ,  Hotel riu playacar

Popis a poloha: Hotel nabízí 386 klimatizovaných pokojů, které jsou vybavené koupelnou, vysoušečem vlasů, větrákem, minibarem, TV/SAT, trezorem, balkonem či terasou.
Stravování: All inclusive včetně nápojů. K dispozici několik bufetových i ,,a la carte´´restaurací.


online katalog: HOTEL RIU PLAYACAR

HOTEL RIVIERA PRINCESS

dovolená 2016 ,  riviera princess

Popis a poloha: Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, žehličkou a žehlícím prknem, TV/SAT, kávovarem, telefonem, minibarem (denně doplňována voda a lehké nápoje) a balkonem nebo terasou. .
Stravování: All inclusive včetně nápojů. Plná penze formou bufetu, lehké občerstvení během dne. K dispozici je celkem 10 restaurací, řada z nich se specializovanou nabídkou (např. mexická, asijská, italská aj.).


online katalog: HOTEL RIVIERA PRINCESS

Aktuální zájezdy do Mexika - Cancun

Hotel Reef Playacar****, Playa del Carmen

Hotel_Reef -
Informace a objednávky
Luxusní all inclusive resort se nachází v oblasti Mayské Riviery přibližně 60 kilometrů jižně od Cancunu na sněhově bílé pláži Coco Beach, cca 1 km od centra Playa Carmen.

Hotel Iberostar Tucan*****, Playa del Carmen

Iberostar Tucan -
Informace a objednávky
Luxusní 5* hotel Iberostar Tucan se nachází přímo na krásné pláži Playacar a je obklopený bujnou vegetací s rozmanitou faunou. Hotel Iberostar Tucan je...

Hotel Gran Porto Resort*****, Playa del Carmen

Gran Porto Real -
Informace a objednávky
Luxusní 5* all inclusive resort se nachází přímo v centru půvabného letoviska Playa del Carmen, pouhých 30 kilometrů od mezinárodního letiště v Cancúnu.

Hotel The Reef Coco Beach****, Playa del Carmen

Hotel The Coco Beach -
Informace a objednávky
Tento luxusní 4* resort se nachází na pláži v Playa del Carmen, jen 5 minut chůze od slavné zábavní čtvrti kolem 5th Avenue. Svým klientům nabízí výhled...

Hotel Maya del Carmen***, Playa del Carmen

Maya del Carmen -
Informace a objednávky
Hotel Maya del Carmen 3* se nachází cca 200m od známé pláže Playa del Carmen, a má venkovní bazén. Hotel je vzdálen pouze 1 blok od pulsujícího bulváru 5 Avenida Norte.
<<   1   >>