Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Pobyty - Lázně Luhačovice

Luhačovice Luhačovice

Webové stránky termalni-lazne.info obsahují kompletní nabídku zájezdů CK SLAN tour do Lázní Luhačovice. Na webu luhacovice.slantour.cz se dozvíte všechny důležité informace o ubytování v Luhačovicích, historii lázní, léčbě a o aktuálním počasí.

Lázně Luhačovice patří mezi naše nejkrásnější lázně. Od ostatních míst je odlišuje síla léčivých minerálních pramenů i jejich šarm tvořený především unikátní Jurkovičova architektura lázeňských domů, které svou veselou barevností v harmonii s okolní krajinou, přírodou a příznivým klimatem vytvářejí neopakovatelnou atmosféru luhačovických lázní.

CK SLAN tour nabízí pobyty v lázních Luhačovice v penzionu Niva, hotelech Pohoda a Vega . Většina hotelů se nachází v klidné části Luhačovic "Pozlovice". U většiny ubytovacích kapacit můžete vybírat ze speciálních "balíčků" šitých na míru různým klientům např. seniorské pobyty, romantické víkendové pobyty, relaxační pobyty atd.

Vedle pitné kúry, koupelí v přírodní minerální vodě a inhalační terapie nabízejí lázně Luhačovice hostům širokou paletu procedur k relaxaci.

Zájezdy a pobyty v lázních Luhačovice naleznete také na slantour.cz