Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Zájezdy za sportem od CK SLAN tour

Zájezdy za sportem s CK SLAN tour, Formule 1, Wimbledon, NHL, Premier League Hokej, NHL s CK SLANtour, Německo, Itálie
Web sport.slantour.cz obsahuje kompletní nabídku zájezdů za sportem od CK SLAN tour. Vybírejte si ze zájezdů na Anglickou Premier League, závody Moto GP či Formule 1, Wimbledon, French Open a další.
Na našich stránkách naleznete užitečné informace k různým sportovním zájezdům, zajímavosti o stadionech, plán okruhu s vyznačením míst a vstupenek u Formule 1, doporučení nejvýhodnější dopravy na některý ze zápasů Premier League a mnoho dalšího.

Nezajímavější sportovní akce 2014/2015:

Série A - Nejlepší evropské týmy, nejstarší klubové soutěže, samá nej. To je Italská Série A. Pro fanoušky velikánů jako je AC Řím, Inter Milán, Juventus Turín a řady dalších připravila CK SLAN tour balíčky "vstupenka + hotel" a Vám teď nic nebrání ve vychutnání si zápasů Vašeho života.
Premier League - Barclays Premier League je v současnosti nejlepší fotbalová liga na světě. Fantastické góly, fotbalové umění hráčů a především neopakovatelnou sportovní atmosféru v Barclays Premier League můžete zažít na vlastní kůži díky CK SLAN tour.
NHL - Nejprestižnější hokejou soutěž není nutné představovat. Co ale je potřeba představit, je nabídka CK SLAN tour v které naleznete zájezdy na téměř všechny zájezdy v rámci jednotlivých divizí. 
Formule 1 - Nejznámější automobilové závody světa se vrací i v roce 2015 a s ním i dvacet velkých cen roztroušených po světě na těch nejvíce dech beroucích okruzích.