Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Víkendové pobyty

LD Mánes- Karlovy Vary Hotel Svobodapokoj v depandanci
Prostřednictvím webové stránky lazenske-pobyty.info Vám chceme představit lázně a lázeňská zařízení, lázeňské hotely a penziony, lázeňské služby či léčebné, wellness a relaxační programy, různé typy léčby a procedury. Na našich webových stránkách také naleznete kompletní nabídku lázeňských pobytů od cestovní kanceláře slantour.cz. Většina lázní či lázeňských hotelů nabízí také ruzné varianty krátkodobých pobytů jako jsou víkendové pobyty nebo prodloužené víkendy v lázních pro ty z Vás, kteří nemají času nazbyt.

 

Nejoblíbenější víkendové pobyty:


Lázně Karlova Studánka - Uprostřed jesenické přírody se vyjímají přebudované lázně Karlova Studánka. Ta se pyšní nejčistějším vzduchem ve střední Evropě a širokou paletou nabízených procedur.
Lázně Poděbrady - Prodloužený dámský víkend - Na účastníky tohoto víkendového zájezdu čeká krom prvotřídních lázeňských služeb také bohatý kulturní život a krásné přírodní prostředí.
Lázně Bohdaneč - Víkend XXL - Lázeňský komplex nacházející se uprostřed překrásného parku vyniká dechberoucí zahradní úpravou. K léčebným procedurám je zde využívána především minerální voda z pramene Panenka, a slatinné bahno. Ty slouží nejen k léčbě, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku.
Jánské lázně - Víkendový relaxační pobyt - Jánské lázně ležící v oblasti Krkonošského národního parku nejsou jen lázněmi v pravém slova smyslu, ale současně i významným rekreačním, turistickým a sportovním centrem Krkonoš ve všech čtyřech ročních obdobích. Proto je ideálním řešením pro každého a vždy.