Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

La Pineda, Španělsko - DOVOLENÁ 2016

La Pineda - Dovolená 2016 ve Španělsku

dovolená 2016 , La Pineda - Costa Dorada

Costa Dorada

Costa Dorada - Zlaté pobřeží

Costa Dorada neboli Zlaté pobřeží je oblast Katalánska jižně od Barcelony. Je vyhledávaným místem odpočinku pro jeho široké písečné pláže a stálé počasí. Správním centrem oblasti je historická Tarragona s řadou antických a středověkých památek i populárními býčími zápasy.

La Pineda

La Pineda je samostatnou částí Salou. S centrem města, které je vzdáleno cca 5 km, je spojena pravidelnou městskou dopravou. La Pineda je vyhledávána pro její příjemné písečné pláže. Pozvolný sestup mořského dna umožňuje bezpečné koupání i nejmenším dětem. Letovisko je klidnější než nedaleké rušné Salou a proto je vyhledáváno zejména těmi, kteří touží po příjemném odpočinku s trochou zábavy, večerními procházkami, posezením v typických barech či hospůdkách. K největším atrakcím La Pinedy patří rozsáhlý aquapark s řadou vodních atrakcí, populární plážová diskotéka i nedaleký zábavní park PORT AVENTURA, který je dostupný místní dopravou.

HOTEL SOL D´OR***

dovolená 2016 , La Pineda, aquapark - Costa Dorada

Popis a poloha: Hotel se nachází v La Pinedě, poblíž známého aquaparku. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou a balkonem s možností přistýlky. K vybavení pokoje patří rovněž telefon, televizor a klimatizace. Hotel má dva bazény a fitness. Spojení s centrem Salou je městskou dopravou.
Koupání: Na písčité pláži cca 50 metrů od hotelu.
Stravování: V hotelu formou bufetu.

online katalog: HOTEL SOL D´OR***, LA PINEDA

APARTMÁNY LA PINEDA

Studia Promar (2/3) Popis a poloha: Starší patrová budova s výtahem se nachází v centru letoviska, cca 100 m od pláže.
Studio je vybaveno dvoulůžkovou postelí, kuchyňským koutem, koupelnou, WC, balkonem. Jedná se o jednoduché ubytování pro nenáročné klienty.
Koupání: na písečné pláži cca 100 metrů od budovy.

Apartmány Solpins, Pineda Beach (4/5, 6/7) Popis a poloha: Apartmánové budovy se nacházejí v centru letoviska přímo u pláže. Jedná se o několikapatrové budovy (objekt Solpins je 4 patrový bez výtahu!). Apartmány obsahují 2 ložnice, každá s lůžky pro 2 osoby. Dále obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, případně 2 menší děti. Součástí apartmánu je kuchyň, koupelna, WC a balkon.
Koupání: na písečné pláži 50 m od budovy.

online katalog: APARTMÁNY LA PINEDA

Aktuální zájezdy do Španělska, La Pineda

<<   1   >>