Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Peňiscola, Španělsko - DOVOLENÁ 2016

dovolená 2016 ,  Peniscola - Costa del Azahar

Peňiscola - Dovolená 2016 ve Španělsku

Costa del Azahar

Peňiscola je nejkrásnějším místem na pobřeží COSTA DEL AZAHAR - Pobřeží pomerančových květů. Letovisko leží asi 200 km jižně od Barcelony a 100 km severně od Valencie. Přes 2 kilometry dlouhá písečná pláž je vyhledávána turisty z celé Evropy. Návštěvníci zde však naleznou i pláže oblázkové či skalnaté pobřeží. Přitažlivost Peňiscoly je však dána nejen jejími plážemi, ale zejména historicky unikátním komplexem starého města a pevnosti na poloostrově vybíhajícím do moře. Nezapomenutelnou atmosféru mají uličky starého města zejména večer a v noci, kdy rozpálený kámen již poněkud vychladne a vy můžete navštívit řadu obchůdků, hospůdek, barů či diskoték. V rámci výletů, které nabízí místní agentura můžete navštívit blízké Benicarlo, poněkud vzdálenější Valencii, či řadu dalších zajímavých míst této části Španělska.

dovolená 2016 ,  Peniscola - Costa del Azahar

APARTMÁNY PEŇISCOLA (2/5, 4/6)

Popis a poloha: Apartmány se nacházejí v několika budovách různého typu, které leží asi 2 km od historického centra města.
Typ 4/6 - apartmán se skládá z 2 ložnic pro 2 osoby, obývacího pokoje, kuchyňského koutu, koupelny a terasy nebo balkonu. Vhodné pro 4 až 6 osob.
Typ 2/5 - apartmán se skládá z pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a balkonu. Vhodné pro 2 - 5 osob.

Koupání: Na písčité pláži, která lemuje tuto část pobřeží letoviska. V období 19.6.– 15.9. je možnost využití bazénů za poplatek 14 EUR/osoba/týden
Stravování: Vlastní v kuchyňce apartmánu, nebo lze zajistit polopenzi v blízkém hotelu.

online katalog: APARTMÁNY PEŇISCOLA
online katalog - letecky: APARTMÁNY PEŇISCOLA - letecky

STUDIA VORAMAR (4)

Popis a poloha: Studia Voramar se nachází cca 3 km od historického centra Peňiscoly. Studio zahrnuje jednu obytnou místnost s čtyřmi lůžky, kuchyňským koutem, koupelnou a balkonem. Vhodné pro 2- 4 osoby. Součástí komplexu je vlastní bazén a tenisové kurty (za poplatek).
Koupání: Na písčité pláži, která lemuje tuto část pobřeží letoviska. Bazény u apartmánů jsou v provozu v období hlavní sezóny, tj. cca od 20. června do 15. září za poplatek 40 EUR/osoba/týden.
Stravování: Vlastní vaření v kuchyňce apartmánu, nebo lze zajistit polopenzi v hotelu.

online katalog: STUDIA VORAMAR

Aktuální zájezdy do Španělska, Peniscola

<<   1   >>