Dovolená 2015

s CK SLAN tour

DOVOLENÁ 2015 s CK SLAN tour

Chorvatsko, Itálie, Španělsko

Chceš-li poznat svět
se SLAN tourem jeď!

››› kompletní nabídka zájezdů

Salou, Španělsko - DOVOLENÁ 2016

Salou - Dovolená 2016 ve Španělsku

dovolená 2016 , Salou - Costa Dorada

Costa Dorada

Costa Dorada - Zlaté pobřeží

Costa Dorada neboli Zlaté pobřeží je oblast Katalánska jižně od Barcelony. Je vyhledávaným místem odpočinku pro jeho široké písečné pláže a stálé počasí. Správním centrem oblasti je historická Tarragona s řadou antických a středověkých památek i populárními býčími zápasy.

Salou

Salou je přímořské letovisko s překrásnými písečnými plážemi ležící cca 100 km jižně od Barcelony. Pláže a mořská voda v této oblasti patří k nejčistším z celého pobřeží Costa Dorada. Vstup na pláž je volný. Na historické centrum města navazuje moderní výstavba desítek hotelů a apartmánů. K nejzajímavějším turistickým atrakcím patří světelná fontána v Salou, starý rybářský přístav v Cambrils a obrovský aquapark v La Pinedě. Ve městě je nespočet restaurací, barů, diskoték, obchodů, které slouží turistům dlouho do noci resp. časného rána. Salou je místní dopravou spojeno se sousedními Cambrils a La Pinedou, i cca 10 km vzdálenou Tarragonou.

HOTEL LOS ANGELES***

dovolená 2016 , hotel Los Angeles, Salou

Popis a poloha: Hotel se nachází v centru Salou. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s koupelnou a balkonem, možnost 1-2 přistýlek.
Hostům jsou k dispozici 2 bazény, bar, klimatizovaná restaurace, TV místnost, kulečník, dětské hřiště.
Koupání: Na písčité pláži vzdálené 250 m nebo v hotelovém bazénu.
Stravování: V hotelu formou bufetu.

online katalog: HOTEL LOS ANGELES***, Salou
online katalog, letecky: HOTEL LOS ANGELES***, Salou

Hotel Cap Salou***

Popis a poloha: Hotel se nachází mezi Salou a La Pinedou v piniovém lesoparku.a je umístěn přímo na pláži. Hotel má společenské místnosti s TV. K dispozici je rovněž volejbalové hřiště, hřiště pro badminton, tělocvična, tenisové kurty, minigolf, sauna, parkoviště.
Ubytování je poskytováno v jedno a dvou-lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV, mají koupelnu, WC, výhled na moře nebo na hory.
Koupání:na pláži přímo u hotelu
Stravování: V hotelu formou polopenze -bufet.

online katalog: Hotel Cap Salou***, Salou

Aktuální zájezdy do Španělska, Salou

<<   1   >>